header image
Kies een provincie
Kies een plaats
Hoe wilt u slapen?
Wat wilt u doen?
Wat wilt u eten?


Zoek direct
Evenementen kalender
mei 2012
Z M D W D V Z
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Mijn Eropuit in Eigen Land
Gebruikersnaam

Wachtwoord
Wachtwoord onthouden



Klik hier indien u uw wachtwoord bent vergeten.
Heeft u nog geen account? Klik hier om er een te maken

Gebruik de knop hierboven om een lijst met alternatieven te bekijken of gebruik de onderstaande knoppen om door deze lijst met alternatieven te bladeren.

Geen vorigeGeen vorige
1 van 9

Hotel Hanzestadslogement De Leeuw - Deventer

starstar
 
HotelHotel

Beschrijving

Vergrote afbeelding van Hotel Hotel Hanzestadslogement De Leeuw in DeventerHotel Hanzestadslogement “De Leeuw” is een bijzonder hotel, met de sfeer van een Bed and Breakfast, met een koffie en theeschenkerij en een eigen Hanze-museum in een monumentaal pand daterend uit 1645 in de historische binnenstad van de “Hanzestad” Deventer aan de rivier “De IJssel” in de provincie Overijssel.

Het hotel wordt gerund door Hortance van den Beld. Samen met haar ouders, John en Els van den Beld, is dit bedrijf veranderd van een stadsbakkerij in een hotel met een winkel met verkoop van Deventerkoek, Deventerstadsmosterd, koffie van de Deventerse koffiebranderij “Ten Have” en produkten uit verschillende Hanze/handelssteden, koffie- en theeschenkerij en een Hanzemuseum met één van de grootste verzameling koekplanken. Verder zijn er koffiemolens en bakkersattributen zoals chocolade en marsepeinvormen en een oud-Hollandse snoepwinkel te bezichtigen.

Via de schenkerij komt u het hotel binnen. Bij binnenkomst waant u zich terug in grootmoederstijd. U wordt ontvangen met een “Deventerse” kopje koffie/thee met een stukje Deventerkoek. Daarna checken we u persoonlijk in en u krijgt een informatie pakket over Deventer. Wanneer we u naar de kamer brengen, komt u op het binnenplaatsje met zijn gezellige terras, waar het heerlijk vertoeven is na een dag wandelen of fietsen in de natuur, een dagje winkelen of een stadswandeling. Het terras, waar ook de ingang van het “Hanzemuseum” is, is omringd door de hotelkamers. De volgende ochtend kunt u ontbijten met streekprodukten in de koffie en theeschenkerij.

Het hotel heeft tien sfeervolle kamers met een eigen badkamer met douche/bad en toilet. De kamers zijn voorzien van kitchenettes en een zithoek. We zijn een erkend twee sterren hotel. Het familie-appartement voor 2-6 personen (woonkamer met tv en een DVD-speler, 2 slaapkamers, keuken, toilet, badkamer met douche en bad ,wasmachine en een droger) zit boven de bakkerswinkel achter de monumentale gevel dat dateert uit het jaar 1645, de andere kamers: 6 standaard kamers en 3 suite’s, (waarvan 1 suite een Bruidssuite is met een groot 2-persoonsbed 180x200cm) zijn gevestigd aan de achterzijde van het pand, dat uitkomt op een doodlopende straat, wat als voordeel geeft dat het een rustige plek is. Kosteloze Internet aanwezig op de kamers. Het hotel is rookvrij. Op de binnenplaats of op het dakterras mag gerookt worden.

Handig om te weten:

• Parkeren in de Noorderbergpoortgarage: 1e verdieping en kelder: voordelige uitrijdkaart verkrijgbaar in het hotel.
• Veel sfeervolle restaurants op loopafstand. Met een aantal restaurants hebben we voor onze hotelgasten een 3-gangen menu voor 25 euro p.p.
• Vanuit het hotel kunt u een stadswandeling maken, een dagje winkelen.
• Wist u dat Deventer heel veel leuke kleine winkeltjes en galeries heeft? En dat Deventer een Boekenstad bij uitstek is met zijn vele boekwinkels en antiquariaten. En dat het oudste stenen huis van Nederland hier in de historische binnenstad van Deventer staat?
• Deventer heeft verschillende restaurants, café's, bioscoop, filmhuis, musea’s, schouwburg, theater, subtropisch zwembad, schaatsbaan, Sallandse Golfclub...
• Ons hotel een uitstekende uitvalshoek is voor het bezoeken van: de Hanzesteden langs de IJssel per trein, bezichtigen van molens, Paleis het Loo, Apenheul, Kröller Möller museum, park de Hoge Veluwe, Burgers Zoo, Openluchtmuseum, Koningin Juliana Toren (pretpark voor kleine kinderen), Avonturenpark Hellendoorn, Kasteel Cannenburg in Vaassen, Kasteel Het Nijenhuis in Heino, Blote voetenpad, Veluwse Bron (sauna), Thermen Bussloo, Nationaal Park Sallandse Heuvelrug, verschillende landgoederen...
• Veel fiets en wandelmogelijkheden (Wandelroute: Marskramerpad, Hanzestedenpad, NS-wandelroute: IJsselvallei en Twelloselandgoederen, Fietsroute: LF3a/b, landgoedroute, Lebuïnusroute, Kikkerroute, Vierdorpenroute..)


Eigenschappen

KindvriendelijkKindvriendelijk
RustigRustig
Huisdieren toegestaanHuisdieren toegestaan
Draadloos internetDraadloos internet

3 daags Sauna en Winkelarrangement bij Hotel de Leeuw in Deventer

Arrangement voor 2 personen: 70 euro p.p.p.n.

Rondstruinen langs de galeries en leuke unieke winkels in de historische binnenstad van de Hanzestad Deventer aan de rivier “De IJssel”….. Donderdagavond is het koopavond ….. extra lang shoppen tot 21.00 uur en de volgende dag een bezoek aan de sauna “De Veluwse Bron” in Emst op 20 minuten rijafstand van Deventer. De sauna is geopend van 10.00-23.30 uur. Het 3-daagse arrangement is te reserveren voor 280 euro voor 2 personen voor 2 nachten.

* Welkom met koffie/thee met een stukje Deventerkoek
* 2 overnachtingen voor 2 personen op een 2-persoonskamer met douche en toilet op de kamer
* Ontbijt voor 2 personen
* Informatie-pakket over Deventer
* Brochure van de “Galeries en leuke, unieke winkeltjes route”
* 2 x entree-kaarten voor de sauna (1e en 4e dinsdag van de maand badkleding verplicht!. In de maanden juli, augustus en september elke dinsdag)
* Geschenk voor thuis uit de Hanzestad “Deventer”

Bij inlevering van de voucher: een 3-gangen menu voor 25 euro p.p. bij 5 verschillende restaurants Extra overnachting: 55 euro p.p. logies en ontbijt. Meerprijs voor kamer met bad en toilet: 5 euro p.n., suite met bad en toilet: 15 euro p.n, luxe suite met groot 2-persoonsbed,bad en toilet: 30 euro p.n.

2-daags Romantisch arrangement bij Hotel de Leeuw in Deventer

Arrangement voor 2 personen: 95 euro p.p.

Even samen “Wegdromen……..” in de Hanzestad Deventer.
* Welkom met koffie/thee met een stukje Deventerkoek
* Overnachting voor 2 personen op de luxe suite met een groot 2-persoonsbed en een badkamer met bad en toilet op de kamer, zithoek en een kaptafel, tv met DVD-speler
* Ontbijt voor 2 personen in de schenkerij of ….. ontbijt op bed
* Informatie-pakket over Deventer met de leuke winkeltjes en boekenwinkels
* Diner voor 2 personen in een sfeervol restaurant
Extra overnachting: 70 euro p.p. logies en ontbijt.

3 - Daagse "De Leeuw" arrangement

voor 2 personen: 127,50 euro p.p.

Weg in eigen land en u zult merken dat dit deel van het land de moeite waard is. Laat u eens verrassen te voet of met de fiets………
* 2 overnachtingen met ontbijt, op basis van 2 personen op een twee-persoonskamer met douche en toilet op de kamer
* Bij aankomst een kop koffie/thee met een stukje Deventerkoek
* Informatie-pakket over Deventer
* Een wandelroute door het buitengebied van Deventer van ongeveer 2,5 uur door Hotel de Leeuw samengesteld
* Een fietsroute "Boerenbont" van 45/65 km of een wandelroute van 22-27 km "Deventer Half om" voor Hotel de Leeuw samengesteld door Ontrack.nl
* Lunchpakket voor 2 personen voor 2 dagen
* Geschenk voor thuis uit de Hanzestad Deventer

De prijs is exclusief fietsverhuur. Bij Rijwielhandelaar BOS kunt u fietsen huren. De fietsen kunnen gestald worden op de binnenplaats van het hotel. Extra overnachting: 55 euro p.p. logies en ontbijt. Meerprijs voor kamer met bad en toilet: 5 euro p.n., suite met bad en toilet: 15 euro p.n, luxe suite met groot 2-persoonsbed,bad en toilet: 30 euro p.n.

3 - Daags Wandelarrangement bij Hotel de Leeuw in Deventer

Arrangement voor 2 personen: 150 euro p.p.

Wandelen langs de IJssel over een groot gedeelte grasdijken. Onderweg komt u langs een imposante en romantische ruïne van slot Nijenbeek. Aangekomen in Deventer steekt u de IJssel met de voetveer over. De tweede dag loopt u langs de IJssel naar Olst over de uiterwaarden van de rivier het bos in en zult u juweeltjes als Oud en Nieuw Rande, kasteel De Haere en Kasteel Hoenlo met hun prachtige tuinen tegenkomen.

* 2 overnachtingen op een tweepersoonskamer met douche
* 2 x ontbijtbuffet
* Voor twee dagen een lunchpakket
* Informatiepakket van Deventer met een stadswandeling
* Bij aankomst een kopje koffie met een stukje Deventerkoek
* Een 3-gangen diner in een nabij gelegen sfeervol restaurant voor 2 personen
* 2 daagse NS-wandelroute “de IJsselvallei” . eerste dag wandelen van Zutphen naar Deventer ( 17 km ) tweede dag wandelen van Deventer naar Olst ( 13 km ) prijs per persoon op basis van 2 personen op een twee persoonskamer ( exclusief kosten openbaarvervoer )

Extra overnachting: 55 euro p.p. logies en ontbijt. Meerprijs voor kamer met bad en toilet: 5 euro p.n., suite met bad en toilet: 15 euro p.n, luxe suite met groot 2-persoonsbed,bad en toilet: 30 euro p.n.

4 - Daagse “Culinair” arrangement

4 - Daagse “Culinair” arrangement voor 2 personen: 192,50 euro p.p.

Winkelen, wandelen, fietsen, lekker eten, relaxen, museums bekijken, theaterbezoek, terrasje pakken, film kijken, stadswandeling maken, naar de markt gaan………. Het kan allemaal in de historische binnenstad van de Hanzestad Deventer aan de rivier “De IJssel”.

* Welkom met koffie/thee met een stukje Deventerkoek
* 3 overnachtingen voor 2 personen op een 2-persoonskamer met douche en toilet op de kamer
* Ontbijt voor 2 personen voor 3 dagen
* 2 x een 3-gangen menu voor 2 personen bij 2 verschillende restaurants op de 2e en 3e avond
* Informatie-pakket over Deventer met de boekenwinkels, galeries en leuke winkeltjes
* Wandelroute van 11 km in het buitengebied bij Deventer vanaf het hotel
* Een lunchpakket voor 1 dag voor 2 personen

Informatie: ovv Eropuit-arrangement email: info@hoteldeleeuw.nl of telefonisch: 0570-610290

Beoordeling


Eropuit In Eigen Land prijs 2011-2012

Vindt u dit de leukste of beste accommodatie? Stem dan nu op deze accommodatie en maak kans op leuke prijzen.
Wie weet krijgt deze accommodatie dankzij u de Eropuit In Eigen Land prijs 2011-2012!


Contactgegevens

Nieuwstraat 25
7411 LG  Deventer
Telefoon:   0570-610290


Eerste extra afbeelding van Hotel Hotel Hanzestadslogement De Leeuw in Deventer
Tweede extra afbeelding van Hotel Hotel Hanzestadslogement De Leeuw in Deventer
Derde extra afbeelding van Hotel Hotel Hanzestadslogement De Leeuw in Deventer
sitemap  disclaimer   gebruiker aanmelden